O nas

Cukiernia Krystyny i Mieczysława Świerczyńskich jest firmą rodzinną, która została założona w 1979 roku. Na początku lat osiemdziesiątych wyremontowano i przystosowano do produkcji lokal mieszczący się przy ul. Andersa 95 w Wałbrzychu, gdzie obecnie znajduje się jeden z punktów sprzedaży wyrobów Państwa Świerczyńskich. W 1993 roku rozpoczęto budowę kolejnego zakładu produkcyjno-handlowego zlokalizowanego w Wabrzychu przy ul. Głównej 10a. Inwestycję zakończono w 1994 roku. Zakład został wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia służące do produkcji, umożliwiające bezpieczne i higieniczne warunki pracy. W 2011 roku otwarto trzeci punkt sprzedaży przy ul. M. Konopnickiej 9a.

Sukcesywne i systematyczne szkolenie, a także stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników zaowocowało w 1999 roku zajęciem II miejsca na IV Mistrzostwach Polski Cukierników oraz III miejsca na Mistrzostwach Polski Młodych Cukierników. Kolejny sukces Cukiernia K.M. Świerczyńscy odnosiła w 2000 roku - na Mistrzostwach Polski Cukierników w Bydgoszczy ponownie zajęła II miejsce.

2001 rok to czas zdobycia najwyższego wyróżnienia w branży cukierniczej. Na Mistrzostwach Świata w Wiesbaden Cukiernia zdobyła zaszczytne I miejsce, co było uwieńczeniem wieloletniej pracy i zaangażowania całego zespołu pod kierownictwem Krystyny i Mieczysława Świerczyńskich. Zdobycie I miejsca w Wiesbaden potwierdziło wysoki poziom cukiernictwa oraz kreatywność zespołu. Stabilna pozycja Cukierni oraz długi okres funkcjonowania zakładu na rynku były przyczynami przekształcenia działalności w spółkę jawną.

Cukiernia K.M. Świerczyńscy produkuje głównie wyroby cukiernicze. W swojej szerokiej ofercie sprzedażowej oferuje Klientom torty ślubne, okolicznościowe i dla dzieci, a także ciasta deserowe i pieczone oraz wyroby z najwyższej jakości czekolady. W punktach sprzedaży można nabyć również tradycyjne chleby oraz wyroby maślane.

Cukiernia stale poszczerza asortyment, aby spełniać oczekiwania Klientów oraz zapewniać rożnorodność oferowanych produktów. W procesach produkcyjnych stosowane są procedury zgodne z unijnymi wymogami, takie jak system HACCP, co świadczy o dbałości o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo wyrobów, ponieważ najważniejszy jest Klient i jego potrzeby.2014 © Cukiernia Świerczyńscy

Cukiernia Świerczyńscy

web design: